RAK PRZEŁYKU, POŁĄCZENIE ŻOŁĄDKOWO-PRZEŁYKOWE I RAK ŻOŁĄDKA

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.58, leczenie raka przełyku, połączenia żołądkowo-przełykowego i żołądka.

RAK PŁUCA ORAZ MIĘDZYBŁONIAK OPŁUCNEJ

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.6, leczenie raka płuca oraz międzybłoniaka opłucnej.

ZAAWANSOWANY RAK JELITA GRUBEGO

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.4, leczenie chorych na zaawansowanego raka jelita grubego.

PŁASKONABŁONKOWY RAK NARZĄDÓW GŁOWY I SZYI

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.52, leczenie płaskonabłonkowego raka narządów głowy i szyi.

KLASYCZNY CHŁONIAK HODGKINA

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.77, leczenie klasycznego chłoniaka Hodgkina.

CZERNIAK SKÓRY LUB BŁONY ŚLUZOWE

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.59, leczenie czerniaka skóry lub błon śluzowych.

RAK NERKI

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.10, leczenie raka nerki.

NIEDROBNOKOMÓRKOWY LUB DROBNOKOMÓRKOWY RAK PŁUCA

Lista ośrodków z zakontraktowanym programem lekowym B.6, leczenie niedrobnokomórkowego lub drobnokomórkowego raka płuca.

ORGANIZACJE LOKALNE

W całej Polsce funkcjonują grupy i organizacje wspierające chorych na raka. Znajdź swoje miejsce spotkań, dowiedz się jak inni radzą sobie z chorobą.

1. Białystok

Białostocki Ośrodek Onkologiczny im. Marii Skłodowskiej-Curie,