Poznajcie bliżej naszą onkodietetyczkę mgr inż. Emilię Motacką

2023-01-24

Pani Emilia Motacka współpracuje z naszą fundacją od lat. Na co dzień zajmuje się wsparciem żywieniowym pacjentów onkologicznych w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie.

Odpowiednie żywienie podczas i po leczeniu choroby nowotworowej jest bardzo istotne. Pani Emilia Motacka dba o odpowiednie odżywienie pacjentów w trakcie terapii onkologicznej - pomaga w trakcie chemioterapii, immunoterapii, radioterapii i hormonoterapii. Przygotowuje plany żywieniowe dostosowane do poszczególnych etapów leczenia.

Pani Emilia ma doświadczenie choroby nowotworowej. Jako była pacjentka onkologiczna bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, czego potrzebują osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej.

Jeśli Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie pomocy, Pani Emilia czeka na Wasze telefony w każdy wtorek od godziny 18.00 do 19.00.