Skorzystaj z bezpłatych badań klinicznych!

2023-05-11

Kochani! Dziś poruszymy temat raka płaskonabłonkowego płuca oraz przedstawimy Wam inicjatywę Krakowskiego Centrum Medycznego (Grupa FutureMeds), które prowadzi badania kliniczne dla osób z taką diagnozą.

Rak płaskonabłonkowy płuca to jedna z najczęstszych postaci raka płuc. Charakteryzuje się on szybkim wzrostem i nacieczeniem tkanek płucnych, co utrudnia leczenie. Dlatego tak ważne jest, aby pacjenci z taką diagnozą nie rezygnowali z walki i skorzystali z dostępnych terapii.

Krakowskie Centrum Medyczne zapewnia Pacjentom bezpłatną opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego (badania i konsultacje). Obecnie odbywają się tam bezpłatne konsultacje onkologiczne dla osób zainteresowanych poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych.

Badania kliniczne to jedna z najważniejszych metod prowadzących do postępu w medycynie. Dzięki nim możliwe jest poznanie nowych metod leczenia, które mogą okazać się skuteczne w walce z chorobami, w tym rakiem płaskonabłonkowym płuca.

Jeśli jesteście zainteresowani poznaniem szczegółów badania klinicznego i możliwości kwalifikacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://futuremeds.pl/rakpluca/.

Walka z chorobą wymaga nie tylko determinacji, ale także odpowiedniej opieki medycznej. Dlatego warto skorzystać z okazji, jaką daje badanie kliniczne prowadzone przez Krakowskie Centrum Medyczne. Każdej osobie, która boryka się z rakiem płaskonabłonkowym płuca, przesyłamy wiele siły i nadziei!