UWAGA - Rusza PSYCHOONKOLOGICZNA OTWARTA GRUPA WSPARCA!

2018-10-12

PSYCHOONKOLOGICZNA OTWARTA GRUPA WSPARCIA - to grupa wsparcia skierowana do osób, które doświadczyły lub aktualnie doświadczają choroby nowotworowej a także dla opiekunów i bliskich chorych na raka.

W trakcie spotkań będziemy rozmawiać o chorobie, towarzyszących jej emocjach i myślach ale też porozmawiamy o codzienności. Będziemy się śmiać i zadbamy aby wspólnie spędzony czas był dobry. Wspólnie poszukamy sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach i poznamy sposoby innych uczestników. Podzielimy się też informacjami praktycznymi – co, gdzie i jak zorganizować. Spotkania pozwolą Ci poszerzyć swój krąg wsparcia i dadzą Ci przestrzeń, w której będziesz mógł swobodnie opowiedzieć o tym co czujesz i myślisz.

KIEDY: poniedziałki w godzinach 17:00 – 18:45
ORGANIZACJA: 12 spotkań, co dwa tygodnie