Z RAKIEM PŁUCA MOZNA WYGRAĆ - webunar dla pacjentów

2021-11-16

Już 25.11.2021 r., o godz. 18.00 zapraszamy pacjentów, członków ich rodzin oraz organizacje wspierające pacjentów onkologicznych na webinar  pod kierownictwem naukowym  prof. Kamili Wojas-Krawczyk, Z RAKIEM PŁUCA MOŻNA WYGRAĆ – co zrobić żeby nie zachorować lub zdiagnozować i wyleczyć chorobę we wczesnym stadium.

Celem spotkania jest podnoszenie świadomości i wiedzy onkologicznej pacjentom na temat profilaktyki, diagnostyki oraz sposobów leczenia nowotworów.

Pamiętaj! Wcześnie wykryty rak płuca to nie wyrok!

O tym, jak zapobiegać powstaniu raka płuc, jak często i jakie badania profilaktyczne powinniśmy wykonywać oraz jak leczyć ten nowotwór porozmawiamy m.in. z: prof. Kamilą Wojas-Krawczyk, prof. Pawłem Krawczykiem i prof. Tadeuszem Orłowskim.

Gościem specjalnym webinaru będzie Cyber Marian, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, który również zmagał się z ciężką chorobą nowotworową. Cyber Marian bardzo aktywie działa na rzecz pacjentów, „dając im kopa” do walki z chorobą, udowadniając swoją postawą, że mogą marzyć i normalnie żyć!

????Zapraszamy❗

✔Spotkaj się z naszymi specjalistami, porozmawiaj z nimi, zadaj im pytanie!

✔Wydarzenie jest bezpłatne!

✔Wystarczy rejestracja pod linkiem????:

W programie m.in.:

- profilaktyka raka płuca,

- leczenie chirurgiczne raka płuca, czyli na czym polega i kiedy zabieg operacyjny jest możliwy,

- terapia pooperacyjna, czyli co zrobić, żeby zabezpieczyć chorego przed nawrotem choroby,

- promocja profilaktyki nowotworów przez chorych, którzy zwyciężyli z rakiem – rozmowa z Cyber Marianem i relacja z rowerowego rajdu OncoTour.