Chcę otrzymywać darowizny na pokrycie kosztów leczenia

Prowadzimy imienne subkonta naszych podopiecznych. Na subkontach gromadzone są środki finansowe przeznaczone na leczenie onkologiczne lub rehabilitację po chorobie onkologicznej.

Aby uruchomić subkonto skontaktuj się z naszą fundacją mailowo fon@fundacjaonkologicznanadzieja.org

Co będzie potrzebne aby założyć subkonto?

• aktualne zaświadczenie lekarskie o leczeniu lub rehabilitacji i jej częstotliwości
  • kopia epikryzy lekarskiej/historii choroby, zawierająca diagnozę lekarską i przebieg choroby
  • wypełniony kwestionariusz osobowy wraz z oświadczeniem
  • pisemna prośba o założenie subkonta

Chcę zbierać środki na swoje leczenie on-line

Tworzymy i prowadzimy profile podopiecznych na naszej stronie internetowej. Twój profil to jest miejsce, przez które możesz gromadzić środki finansowe na pokrycie kosztów swojego leczenia. Każdy może dokonać dobrowolnej wpłaty na Twoje osobiste subkonto bankowe, prowadzone przez Fundację. Napisz do nas, aby dowiedzieć się jak pomożemy Ci zbierać pieniądze.

Wzory dokumentów pdf