Alina Krokowska

Mam na imię Alina. Jestem 46 letnią kobietą, mamą i żoną. Można by powiedzieć jestem w najpiękniejszym okresie życia, pełna energii, pomysłów na życie, chęci poznawania ludzi, muzyki, świata.

Jednak w 2011 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi. Nie załamałam się, z wiarą przystąpiłam do terapii wierząc,iż wczesny rak piersi – jest wyleczalny! Pomimo wczesnego stadium i szybko podjętego leczenia w 2013 nastąpiły przerzuty do kości - kręgosłup, miednica, biodro.

Jestem po chemioterapii i radioterapii. Od 3 lat w cyklach co 3 tygodnie przyjmuję nowy rodzaj chemii + lek wzmacniający kości. Niestety od roku rośnie marker nowotworowy piersi i są dalsze przerzuty w kręgosłupie. Szukając ratunku dla siebie natknęłam się na Klinikę w Niemczech ,w której po konsultacji dano mi wielką nadzieję na powrót do zdrowia. Jest szansa na remisję choroby i dłuższego życia z przecudownym Synem i Mężem.

Niestety barierą na rozpoczęcie skutecznego leczenia są finanse. : wskazana terapia protonowa to koszt  28.000 euro + stymulowanie i wzmocnienie organizmu koszt miesięczny około 2.000 euro.

Rodzina, przyjaciele już mi pomogli  i teraz bardzo proszę o pomoc Was.

Nastał czas bardzo trudny dla mnie i mojej Rodziny. Od 5 lat ciągłe badania krwi + kroplówki, badania PET , usg. Wykańcza mnie jak i moja rodzinę stres – jaki jest wynik, ile marker urósł, czy są nowe ogniska nowotworowe...

Przy Waszym wsparciu pokonam chorobę podejmując właściwe i  skuteczne leczenie za granicą.

Pomimo choroby staram się być dawną Aliną, wesołą, pełną marzeń i celów. Choć stan zdrowia bardzo mi to utrudnia wierzę w zwycięstwo nad największym wyzwaniem mojego życia – rakiem.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ALINY:

tytułem FON-SUB-KRO-01