Anna Skrzypczak

Mam na imię Ania. Mam 39 lat, dwoje wspaniałych dzieci 10 i 13 lat, oraz cudownego męża.  Na nowotwór złośliwy piersi zachorowałam w 2010r. Przeszłam 2 operacje: wycięcie guza i węzła wartowniczego, oraz docięcie węzłów chłonnych.  Następnie  5 serii chemii i naświetlań. Dzięki  wsparciu moich bliskich chorobę pokonałam. Przynajmniej tak mi się wtedy wydawało. Niestety w  lipcu tego roku, nastąpiła wznowa i zdiagnozowano u mnie przerzut do kręgosłupa. Tym razem lekarze nie dają już szans na wyleczenia, tylko starają się zahamować chorobę i przedłużyć moje życie stosując leczenie paliatywne. Pojawiła się jednak szansa na kontrolowanie rozwoju choroby i zmniejszenie jej tempa rozwoju dzięki nowemu lekowi, który został wprowadzony na rynek. Niestety lek ten jest nierefundowany a koszt miesięcznego leczenia wynosi ok. 10000zł. Budżet domowy nie pozwala mi  na pokrycie tak wysokich kosztów, dlatego też chciałabym  bardzo prosić o pomoc w zgromadzeniu środków pieniężnych na leczenie. Wierzę, że da mi to szansę na przedłużenie życia przede wszystkim dla mojej rodziny - kochanych dzieci i męża.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ANI:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-SKR-03