Janusz Kurleto

Nazywam się Janusz Kurleto, mam 59 lat. W listopadzie 2018 r. wykryto u mnie schorzenie guza zagięcia śledzionowego z przerzutami do wątroby. W grudniu tego samego roku przeszedłem operację usunięcia guza. Ta, choć przebiegła pomyślnie, była dopiero początkiem mojego leczenia. Ponieważ standardowe procedury stosowane przez NFZ przy tym typie schorzenia nie gwarantują wyleczenie, po konsultacjach z onkologiem, zdecydowałem się na leczenie w prywatnej placówce w Krakowie. Pomimo wsparcia rodziny, leczenie to wiąże się z dużymi kosztami, co dla mnie jako rencisty jest zbyt dużym obciążeniem. Dlatego nadszedł ten moment kiedy chcę poprosić o wsparcie ludzi o wielkim sercu w dalszej walce o powrót do zdrowia.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA JANUSZA:

tytułem FON-SUB-KUR-01