SEBASTIAN CIERPIAŁ

Dzień dobry, nazywam się Sebastian Cierpiał. W 2013 zachorowałem na raka jelita grubego, przeszedłem operację, następnie otrzymałem chemioterapię pooperacyjną. W 2015 nastąpiła wznowa choroby przerzut do wątroby co zakończyło się operacją i kolejną chemioterapią uzupełniającą.

W 2017 nastąpiła kolejna wznowa choroby -  rak okrężnicy  - operacja 05.01.2018 i ponowna chemioterapia uzupełniająca. W trakcie chemioterapii nastąpił wzrost komórek rakowych. Po badaniach TK i PET okazało się że mam przerzuty do wątroby do obu płatów. Jestem po trzech operacjach na nowotwór, 36 cyklach chemioterapii i jednej operacji na przepuklinę, a przede mną następna walka z tą okrutną chorobą. Pragnę poddać się leczeniu immunoterapią i spróbować innych metod  leczenia gdyż chemioterapia  na mnie nie działa. Wiem, że jest to droga metoda nie refundowana w Polsce dlatego zwracam się do fundacji o pomoc w znalezieniu środków pieniężnych na leczenie. Chciałbym leczyć się u doktora Janusza Vorreitera  w Vorreiter Klinik w Niemczech.  Mam dwoje dzieci  i żonę. Obecnie pracuję, ale nie uda mi sfinansować leczenia z własnych środków, zatem bardzo proszę Państwa o wsparcie finansowe, aby pokonać moja chorobę nowotworową i dalej cieszyć się życiem wraz z moją wspaniałą rodziną.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA SEBASTIANA:

tytułem FON-SUB-CIE -01