MAGDALENA TOMASZEWSKA-WAL

Mam na imię Magda, mam 44 lata, mieszkam w Warszawie. Jestem aktywną zawodowo, szczęśliwą żoną i mamą trójki niesfornych, ale najbardziej na świecie kochanych gagatków -Julka (15 lat), Matyldy (12 lat) i Melanii (5 lat). Niedawno, tuż przed Bożym Narodzeniem, dość brutalnie spadł na mnie cios w postaci zdiagnozowanego guza piersi. Rozpoznano w toku badań raka potrójnie ujemnego. Jest to skrajnie złośliwa postać raka piersi – szok i łzy.  Póki co pogłębiona diagnostyka nie potwierdziła żadnych przerzutów i szanse na wyleczenie na tym etapie są znaczne, jednak ryzyko nawrotów również jest duże. Rozpoczęłam właśnie chemioterapię (jestem po pierwszym wlewie). Skuteczność leczenia, jak wynika z literatury fachowej i co potwierdzają również specjaliści onkolodzy w tym mój lekarz prowadzący, można istotnie podnieść poprzez jednoczesne zastosowanie immunoterapii, która niestety nie jest refundowana przez NFZ.  Koszt jest bardzo wysoki i wykracza poza nasze możliwości sfinansowania w całości wyłącznie z oszczędności oraz bieżących dochodów.  I choć jest mi trudno prosić o pomoc (zawsze wpłacając pieniądze na tego rodzaju zbiórki myślałam „mi jest łatwiej, ja nie potrzebuję pieniędzy na leczenie”), teraz jestem zmuszona napisać o sobie i poprosić o wsparcie.

Od 19 stycznia 2023 jestem podopieczną Fundacji Onkologicznej Nadzieja i posiadam indywidualne subkonto, na którym zbieram środki na sfinansowanie kosztownej immunoterapii. Wszystkich, którzy chcieliby i mogliby mnie wesprzeć w tym najważniejszym teraz w życiu celu – pogonieniu dziada (tak nazywam nowotwór na własny użytek, żeby go trochę oswoić), proszę o wpłaty na konto Fundacji.

Istnieje również możliwość wsparcia mojego leczenia poprzez przekazanie 1.5% podatku w ramach rozliczenia rocznego PIT. W swoim rozliczeniu wybierz z wykazu OPP lub wpisz numer KRS 0000267297. Jako cel szczegółowy wskaż moje imię i nazwisko, czyli Magdalena Tomaszewska-Wal.

Dziękuję z całego serca Magda..!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA MAGDY:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-WAL-01