Krystyna Głodek

Moja mama Krystyna obecnie mieszkająca w Elblągu w tym roku w sierpniu ukończy 61 lat. Moja mama zachorowała około 6 miesięcy temu. Na początku miewała bóle gardła I głowy. Po czasie kiedy nic nie pomagało doktorzy zalecili dokładniejsze badania. Po otrzymaniu wyników stwierdzono u niej płaskonabłonkowego raka krtani z przerzutami na węzły chłonne. Następnym krokiem było podjęcie chemioterapii. Po otrzymaniu pierwszej terapii mamę przewieziona na oddział intensywnej terapii, ponieważ w trakcie doznała silnego zawału serca. Na tą chwilę ma za sobą już dwie chemie I zbliża się trzecia, ale jej stan się nie polepsza. Codziennie po nie udolnych próbach jedzenia I picia wymiotuje, skarży się na ból kości I całego ciała. Nie jest wystarczająco silna by funkcjonować w życiu codziennym, i tej siły z dnia na dzień ma mniej i mniej. Jako rodzina staramy się robić wszystko co w naszej mocy by pomóc mamie, ale jest to bardzo ciężkie. Moja mama wymaga codziennego zażywania potrzebnych jej witamin I suplementów, typu probiotyk. Do czasu choroby mama pracowała jako opiekun osób starszych, jednakże przez choroba nie jest w stanie więcej pracować. Całą pomoc jaka otrzymuje to zaledwie 500 zł od państwa, które nie wystarcza na bieżące potrzeby. Proszę każdego o jakąkolwiek pomoc, nawet tą najmniejszą. Jej nadzieją jest was pomoc.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA KRYSTYNY:

tytułem FON-SUB-GLO-03