Dariusz Zubka

Mam na imię Dariusz i jestem 55-letnim, pogodnym mimo wszystko mężczyzną.

W grudniu 2015 roku otrzymałem od życia w prezencie bardzo nie chciany prezent.

Był to nowotwór , zdiagnozowany w styczniu 2016r jako chłoniak typu HG LYMPHOMA DOUBLE EKSPRESSOR.

Bardzo rzadka ( wręcz unikalna ) odmiana z uszkodzonym genem.

Od początku roku 2016 rozpoczęła się moja walka . Trwa nieprzerwanie do dziś. W tym czasie dostałem wszystkie dostępne chemie jakie mają w ofercie nasi onkolodzy.

NIESTETY...  mój chłoniak wraca z uporem maniaka skracając za każdym razem okres remisji.

Obecnie to około dwa miesiące między nawrotami choroby.

Podczas pobytu w szpitalu udało mi się wyjść obronną ręką z dwóch zachorowań na sepsę oraz zapalenia płuc połączonego z wizytą na OIOM-e.

Miałem możliwość skorzystania z allo-przeszczepu w klinice w Gliwicach. Było już wszystko gotowe , sala - dawca i zespół lekarzy. Jednak do przeszczepu nie doszło. Kolejny nawrót i ponowna chemia zamknęła mi drogę.

Jedyny ratunek na dalsze życie to nowatorska metoda stosowana z powodzeniem w klinikach USA.

Tam jest od 2016 roku refundowana i ma dużą bo aż 90 % skuteczność. Nosi nazwę CAR-T Therapy..

Otrzymałem propozycję pomocy od kliniki w Izraelu, która przeprowadza jako jedyna te zabiegi poza USA.

Jest to terapia którą w całości muszę sam opłacić. Koszt pobytu i leczenia kształtuje się na poziomie 200 tysięcy dolarów.

Mój zegar już tyka, dlatego proszę wszystkich ludzi obdarzonych empatią o pomoc w zebraniu wymaganej kwoty.

Pozdrawiam,

Dariusz

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA DARIUSZA:

tytułem FON-SUB-ZUB-01