Zbigniew Michalak

Nazywam się Zbigniew Michalak. Mam 56 lat. Zwracam się z prośbą o wsparcie w walce o moje zdrowie. Choruje na raka wnęki wątroby. Kilka lat temu przeszedłem skomplikowaną operację raka jelita grubego. Zdiagnozowano u mnie również naczyniaka mózgu. Bardzo proszę Państwa o pomoc finansowa w celu kontynuowaniu terapii,  która jak na razie jest jedyną metodą zaproponowaną mi w celu zahamowania dalszego rozwoju choroby. Obecnie leczę się w klinice Immunomedica w Warszawie. Zalecono mi  bardzo kosztowną terapię Selolem , wit C, Hepamexem oraz  zabiegi o nazwie onkotermia. Na badania dojeżdżam do Klinicznego Szpitala na ul. Banacha w Warszawie, który oddalony jest od mojej miejscowości ponad 300 km. Koszty terapii i dojazdów do lekarzy przekraczają moje możliwości finansowe. Obecnie nie pracuję,  jestem na pierwszej grupie inwalidzkiej i mam na utrzymaniu córkę, która jeszcze kontynuuje naukę. Dlatego zwracam się z prośba o pomoc i wsparcie w walce z moja choroba.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ZBIGNIEWA:

tytułem FON-SUB-MIC-02