Lucyna Szramik

Nazywam się Lucyna Szramik, mam 50 lat. Jestem pacjentem onkologicznym od 2010 roku.
W lipcu tegoż roku przeszłam operację chirurgiczną wycięcia guza chromochłonnego przestrzeni zaotrzewnowej. Oprócz guza wycięto mi prawą nerkę. Funkcjonowałam bardzo dobrze aż do momentu choroby i śmierci mojej siostry, która miała glejaka. Przez 10 miesięcy opiekowałam się moją sparaliżowaną siostrą. W maju 2015 roku okazało się w badaniu USG kontrolnym, że mam wznowę choroby nowotworowej ( przerzuty do wątroby, węzłów chłonnych i kości). W latach 2015- 2017 zostałam poddana leczeniu izotopowemu w Centrum Onkologii w Gliwicach. Leczenie to przyniosło niewielkie efekty dlatego też podejmowałam różne terapie alternatywne. Dzięki temu leczeniu pełnopłatnemu udało się osiągnąć stagnację choroby, cały czas pracuję zawodowo i w miarę dobrze funkcjonuję.

Obecnie zostałam zakwalifikowana do leczenia onkologicznego w ONKOINTEGRA w Krakowie. Koszty tego leczenia znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. Jestem nauczycielem i moje dochody są naprawdę skromne a oszczędności pochłonęło wcześniejsze leczenie.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe chociażby przekazując 1% z zeznania podatkowego.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA LUCYNY:

tytułem FON-SUB-SZR-01