Beata Michalewicz

Mam na imię Beata. Mam 54 lata. Jestem żoną i  mamą trójki dzieci. Moja choroba zaczęła się w 2011 roku kiedy zdiagnozowano u mnie złośliwego raka piersi. Po tej strasznej dla mnie diagnozie, przeszłam dwie operacje, a następnie ciężką chemioterapię i radioterapię.  Po zakończeniu tego etapu leczenia miałam cztery lata spokoju.

W 2015 roku okazało się, że guz powrócił i nastąpiły przerzuty na płuca, wątrobę i kości. Od tego czasu przeszłam już wiele kursów chemioterapii, które nie zawsze były skuteczne. W chwili obecnej rozpoczęłam kolejne, nowe leczenie, które niestety wiąże się z dużymi kosztami. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc kierowaną na moje subkonto.  Wierzę w to, że z Waszą pomocą uda mi się w końcu wygrać z chorobą.

Beata

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA BEATY:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-MICH-03