Anna Urbańska

Witam! Mam na imię Ania. Mam 36 lat. Ostatnie lata zajmuję się 9 letnią córeczką Zosią, która od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Zosia nie chodzi – porusza się na wózku aktywnym oraz nosi aparaty słuchowe ze względu na głęboki niedosłuch. Piętnastoletnia Nadia, moja druga córka, chodzi do 8 klasy szkoły podstawowej. Jej marzeniem jest praca z końmi i pomoc chorym dzieciom, a łączy to hipoterapia. To naprawdę kochane dzieciaki! Mój mąż Bartek od blisko 15 lat niesie pomoc ludziom służąc w podziale bojowym Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Niestety w listopadzie 2018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi. Dodatkowo oznaczono HER2 dodatnie. To oznacza, że to bardzo groźny przeciwnik… Ale się nie poddaje! Mam wyznaczone jasno cele. Chcę wyzdrowieć by dalej walczyć o samodzielność Zosi, by widzieć jak Nadia spełnia swoje marzenia o pomocy innym i ją w tym wspierać, by prowadzić dom, podczas gdy Bartek na 24 godzinnych służbach czuwa nad bezpieczeństwem nas wszystkich w naszej małej społeczności. Za mną 4 cykle chemioterapii tzw. czerwonej. Przede mną 12 cykli chemioterapii białej, połączonej z podaniem herceptyny. Później operacja – mastektomia. Lekarze mówią również o radioterapii oraz o leczeniu hormonalnym. Całe leczenie może potrwać nawet 5 lat. Długa droga przede mną, przed nami. Już wiem, że nie jest łatwo. Ale warto walczyć! I ja się nie poddam! Przy odrobinie wsparcia ludzi o dobrym sercu mogę tą walkę wygrać! I wierzę, że tak się stanie. Jak wiadomo część leczenia, badań, wizyt lekarskich, leków, suplementów i innych rzeczy nie jest refundowana. Chcąc korzystać z najnowszych zdobyczy medycyny w walce z tą groźną chorobą trzeba sporo środków finansowych. Kochani! Wierzę, że dobro wraca! I wierzę w ludzi dobrej woli! Dziękuję za każde wsparcie! Ta walka jest do wygrania, no bo „RAK TO NIE WYROK”!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ANI:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-URB-02