Janusz Ojrzyński

Mam na imię Janusz i 58 lat. W 2016 zdiagnozowano u mnie raka dwunastnicy  - bardzo rzadko występującego raka .W dniu 30.05.2016 r. w Instytucie Onkologii w Warszawie przy ulicy Wawelskiej przeszedłem operację wycięcia guza z dużym marginesem. Od tamtej pory leczę się i robię wszelkie badania chcąc uniknąć prze rzutów lub wznowy. Często dojeżdżam do Warszawy na badania do Centrum Onkologii. Przez tę chorobę zmuszony byłem przejść na wcześniejszą emeryturę. Chce dodać,  że w 2009 przeszedłem zawał serca i trafiłem do Kliniki Kardiologicznej w Warszawie Aninie, gdzie wszczepiono mi bajpasy, a wcześniej stenty. Choruje na chorobę wieńcową i nadciśnienie. Po tej operacji miałem duże komplikacje i trzy razy leżałem w Szpitalu w Otwocku na płuca, gdyż wdał się płyn w opłucnej i nie można było go przez dłuższy okres usunąć z organizmu, żadne antybiotyki nie pomagały. Udało się, ale mam zwapnienia , zwłóknienia i zrosty lewego płuca co powoduje trudności z oddychaniem. Tak więc widzicie Państwo,  że ze zdrowiem u mnie nie jest tak  wesoło. Co miesiąc wydaję  znaczne kwoty na lekarstwa i nie tylko. Dlatego bardzo Państwa proszę o pomoc...

Janusz

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA JANUSZA :

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-OJR-01