Ryszard Gwozdecki

Jestem emerytem w wieku 69 lat. Od lutego 2017 roku borykam się z chorobą nowotworową. Choruję na szpiczaka mnogiego. Moje codzienne życie to stałe podróże pomiędzy szpitalami - onkologicznymi  w Gliwicach i Rybniku, a ponieważ mieszkam w Raciborzu obciąża to mój budżet. W lipcu 2017 roku zmarła moja żona, więc zostałem sam i sytuacja finansowa stała się dla mnie trudna. Koszty leczenia ciągle rosną i tylko należy mieć nadzieję, że nakłady które ponoszę odniosą przynajmniej w minimalnym stopniu poprawę mojego stany zdrowia. Mam świadomość, że choroba jest nieuleczalna, ale biorąc leki i specyfiki, które niestety są bardzo kosztowne mogą poprawić moje wyniki zdrowotne w dość znacznym stopniu. Od początku choroby zdany jestem na chemioterapię, która nie tylko leczy ale i osłabia cały organizm w związku z powyższym muszę wspomagać się drogimi specyfikami, gdyż jestem ciągle narażony na infekcje. Jeżeli Państwo zdecydowalibyście się wspomóc, byłbym bardzo wdzięczny.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA RYSZARDA:

tytułem FON-SUB-GWO -01