Paweł Lewandowski

Paweł Lewandowski

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł. Mam Żonę i dwoje dzieci - 10 letniego Syna i 14-letnią Córkę. Od lutego 2018 roku nie jestem aktywny sportowo i tego mi najbardziej brakuje, wcześniej potrafiłem biegać ok 150-200 kilometrów miesięcznie, na treningach czy zawodach których uzbierało się ok 100. Biegałem dystanse od 10 km do 21 km i w kwietniu miałem biegać w swoim pierwszym maratonie. Kilka lat temu zaraziłem się bieganiem a wcześniej była to koszykówka, od dziecka ważny dla mnie był sport w każdej postaci. Teraz często chciałbym po prostu iść pobiegać lub potruchtać, ale nie jest to możliwe.
W lutym trafiłem do szpitala z dużą żółtaczką mechaniczną co było spowodowane poważniejszą chorobą. Jak grom z jasnego nieba padła dla mnie diagnoza, że mam nowotwór - guz. Jak się później okazało po operacji i badaniu histopatologicznym był to nowotwór złośliwy dróg żółciowych czyli GRUCZOLAKORAK. Po dwóch operacjach guz został całkowicie wycięty i na szczęście nie było przerzutów. Okazało się jednak, że nowotwór jest bardzo złośliwy i rzadko spotykany. Opuściłem szpital w czerwcu gdzie wracałem do niego kilka razy na kilka dni w związku z ropniami, stanami zapalnymi itp. Od miesiąca dostaję chemię która jest bardzo silna i niestety nie jest wycelowana typowo w mój nowotwór ( na mojego jeszcze nie wynaleziono dokładnego leku, więc dostaje ogólną chemie). Szukam różnych metod i kontaktów żeby walczyć z tą chorobą i po wielu rekomendacjach i konsultacjach rozpocząłem specjalną rehabilitację poprzez hipertermię, która nie jest refundowana i trzeba ją opłacać prywatnie. Udało mi się znaleźć takie zabiegi w Polsce i to w Toruniu, Instytut Medyczny Hiper Med. Jestem już po pierwszym zabiegu a potrzebować ich będę najprawdopodobniej po każdej chemii, czyli jeszcze kilkunastu. Zależeć to będzie od wyników tomografu komputerowego czy są jakieś postępy w leczeniu itp. Koszt jednego zabiegu wynosi ok 1100 zł. Hipertermia jest metodą polegającą na sztucznym podniesieniu temperatury tkanek wewnątrz ciała. Stosuje się temperatury z zakresu 38 oC do 40,5 oC. Powoduje to stymulację układu odpornościowego, wzmaga metabolizm komórkowy, poprawia mikrokrążenie jak również osłabia drobnoustroje patogenne oraz komórki nowotworowe. Podczas pierwszego zabiegu z gorączką prawie 40 stopni leżałem 2,5 godziny i podczas następnych zabiegów czas się będzie wydłużał. Więcej o tej terapii można poczytać na stronie www.hipermed.pl
Hipertermia jest pierwszym krokiem po Chemii i na pewno nie ostatnim jaki podjąłem. Nie poprzestaje w poszukiwaniu dalszych możliwych sposobów na walkę typowo z Gruczolakorakiem. Będę informował na pewno o rezultatach.
Niestety nie jestem w stanie opłacać sam tych zabiegów więc jestem zmuszony do tego aby prosić o pomoc w postaci przekazania darowizny na moje subkonto. Robię to bardzo niechętnie ponieważ nigdy nie prosiłem nikogo o coś dla siebie, ale jest to jedyne wyjście aby opłacić zabiegi oraz żyć dalej i cieszyć się życiem. Pomoc finansowa jaką otrzymuje od rodziny nie wystarczy na opłacenie tych zabiegów, a bez nich niestety mogą pojawić się kiedyś przeżuty i walka od nowa. Zależy mi na tym aby wszystko co złe wyeliminować i już nigdy się nie martwić o to że nowotwór znów się odezwie.

Pieniądze zostaną wykorzystane na zabiegi, rehabilitację, dojazdy do specjalistów i specjalistyczną dietę. Z góry dziękuje wszystkim za każdą złotówkę bo jest ona dla mnie bardzo cenna.
Z 26 kg jakie straciłem na wadze w ciągu 4 miesięcy udało mi się już odzyskać 6 kg.
Komisja lekarska w ZUS orzekła u mnie całkowitą niezdolność do pracy i do samodzielnej egzystencji na razie na okres 2 lat. Wiec nie mam możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy a potrzebne są bardzo duże pieniądze.
Proszę o wsparcie. 
 

Paweł

 

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA PAWŁA:

zł  

  Język:  

lub

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 

tytułem FON-SUB-LEW -02