Katarzyna Momocka

Mam na imię Katarzyna i mam 48 lat.
W  lipcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy jajników.
Choroba zaatakowała mnie znienacka. Przeszłam rozległą operację- zabieg chirurgiczny brzucha, który wiązał się z usunięciem zmian naciekowych na wszystkich narządach wewnętrznych. Z uwagi na charakter złośliwości przeszłam 7 cykli ciężkiej i wykańczającej chemioterapii.
Niestety po 9 MIESIĄCACH,  w grudniu 2019, choroba nawróciła i  stwierdzono wznowę procesu nowotworowego.
Zaproponowano mi dodatkowe leczenie, niestety płatne, ponieważ lek ten nie jest refundowany przez NFZ w tak zaawansowanej chorobie.
Aby terapia była komplementarna powinnam wziąć 6 dawek leku Avastin.
Lek ten wg naszych przepisów w Polsce jest jedynie  refundowany przy pierwszym rozpoznaniu nowotworu, zatem w moim przypadku muszę sama zgromadzić środki finansowe, aby żyć, a koszt  tego leku to 6.320zł za ampułkę.
Nie mogę sobie na to leczenie pozwolić,ponieważ od stycznia 2019 r jestem na rencie chorobowej , której wysokość to zaledwie 1.600,00 zł
Mam kochającego męża oraz dwójkę wspaniałych dzieci.
Wspierają mnie bardzo , ale całe dochody mojej  rodziny nie  są w stanie  zaspokoić wydatków na  moje leczenie i na  suplementację diety .
Moim marzeniem jest móc doczekać się wnuków i nadal cieszyć się życiem,
dlatego proszę POMÓŻCIE MI wyzdrowieć ...
Wierzę , że dzięki DOBRYM LUDZIOM uda mi się wygrać tę nierówną walkę.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA KASI:

tytułem FON-SUB-MOM-01