Edyta Grzeszczak-Olkowicz

Nazywam się Edyta i mam 48 lat. Od lipca 2016r. leczę się z powodu raka drobnokomórkowego płuca lewego. Przeszłam chemio- i radioterapię. Ponieważ leczenie przyniosło pożądane efekty, z optymizmem spojrzałam w przyszłość, chociaż choroba kazała mi przewartościować cały mój świat. Jednak po pół roku choroba powróciła i znów staję do walki. Poza leczeniem konwencjonalnym, chciałabym wykorzystać również inne metody leczenia, w tym bardzo obiecującą immunoterapię, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. To nowatorskie lecznie jest długotrwałe i bardzo kosztowne. Mój cel na przyszłość to cieszyć się życiem i wierzę, że przy Waszej pomocy uda mi się go osiągnąć. Dziękuję za każdą ofiarowaną złotówkę.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA EDYTY:

tytułem FON-SUB-GRZ-01