Helena Tumulska

Witam,
mam na imię Helena, mam 60 lat jestem żoną, matką i babcią. Wychowuję dzieci córki, która jest chora na ciężką nieuleczalną chorobę i jej stan się ciągle pogarsza.  Pomimo problemów rodzinnych byłam kobietą cieszącą się każdą minutą życia, pełną energii. W lipcu 2016 r. lekarze zdiagnozowali u mnie złośliwego raka jelita grubego. Od tamtego momentu moje życie diametralnie się zmieniło: ciągłe wyjazdy na chemioterapie, równoległe wyjazdy do kliniki Immunomedica, gdzie przyjmuję drogie kroplówki z Wit.C i kurkuminy. Mam ogromną wolę walki z chorobą ponieważ cały czas myślę o moich wnukach, które poza mną nie mają nikogo i jestem im potrzebna, wiem że muszę walczyć i nie mogę się poddać bo mam misję do spełnienia. Niestety koszty wykonywanych zabiegów od chwili obecnej przewyższają moje możliwości finansowe. Mam wykonywanych szereg badań i zabiegów oraz cały czas przyjmuję suplementy. Wszystko to jest bardzo kosztowne, ale przynosi rezultaty. Przy Waszym wsparciu pokonam chorobę podejmując właściwe i skuteczne leczenie. Wierzę, że dobro wraca i wróci do każdego z Was.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA HELENY:

tytułem FON-SUB-TUM-01