Tomasz Michałowski

Jestem Tomasz Michałowski, mam 43 lata. Choruję na nowotwór typu Gist w zaotrzewnej, jest to dość rzadka choroba i trudna jeżeli chodzi o leczenie. Choruje od listopada 2011 r. Od 5 lat jestem w trakcie chemioterapii i od 2 lat w trakcie Hipertermii. Niestety nie mogę być operowany, dlatego że guz otacza żyłę główną. Obecnie te dwie terapie  przynoszą drobne, ale pozytywne rezultaty. Jestem od ponad dwóch lat też w trakcie dializoterapii, które odbywają się 4 razy w tygodniu,po 4 godziny.

Co dzień budzę się z myślą co dalej, czy będę w końcu zdrowy, jak się będę czuł, czy podołam być z dziećmi. Mam dwóch synów, Mikołaja 11 lat i Oliwiera 6 lat. Na szczęście bardzo dużo pomaga mi moja żona Agnieszka i oczywiście nasi chłopcy, to dla nich chcę żyć, to dla nich przede wszystkim walczę każdego dnia, z tą ciężką i podstępną chorobą. Obecnie są organizowane dla mnie zbiórki krwi, ponieważ muszę mieć przetaczaną krew co tydzień. Co prawda pojawiają się teraz nowe terapie w leczeniu raka, ale zazwyczaj są one nierefundowane i trzeba za nie płacić duże kwoty, mnie i mojej rodziny nie stać już na większość takich opłat.

Teraz moi kochani tylko w was moja nadzieja, my sami nie zdołamy finansować takiego drogiego leczenia, więc zwracam się z prośbą o pomoc i modlitwę za mnie!!

Dziękuję z całego serca!!!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA Tomasza:

tytułem FON-SUB-MIC-01