Katarzyna Mazur

Całe życie byłam osobą aktywną, zaradną, pracującą. Razem z mężem ciężko pracowaliśmy  aby osiągnąć cel. Stworzyliśmy kochającą się rodzinę, mamy dwie wspaniałe córki, które są najcenniejszym moim darem. Jednak 2022 roku mój świat się zawalił. Najpierw problemy gospodarcze, życiowe, rodzinne, prawne po kilku tygodniach werdykt mojej choroby. Utrata wzroku w lewym oku, następnie enukleacja, depresja, stany lękowe, inne schorzenia. Wszystko posypało się jak grad. Nic nie było a tu momentalnie bagno życiowe. Nie poddaję się staram się codziennie walczyć i wygrać ze swoimi lękami, chorobą.

Dzisiaj widzę, że nie było sensu się zamęczać tyle pracować tylko więcej czasu spędzać z rodziną, dziećmi, bo nikt z nas nie wie ile mu zostało jeszcze czasu.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA KATARZYNY:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-MAZ-03