Daniel Skręta

Daniel Skręta

Pojawiający się rak w Twoim domu burzy wszystko: spokój, marzenia, nadzieję, wbija w fotel, niszczy wszystko …. jednak pomimo oceanu przeciwności trzeba stanąć do walki i wyjść naprzeciw tej chorobie !!!

Witam, mam na imię Daniel i mam 38 lat, wraz z żoną i 4 letnią Córeczką tworzyliśmy szczęśliwą rodzinę. Niestety w 2015 roku zdiagnozowano u mnie raka nerki, nowotwór, który jest bardzo ciężki i oporny w leczeniu. W 2015 roku w grudniu pojawił się przerzut do płuc, od tego dnia Moje życie się zmieniło. Zaczął się wyścig z czasem o kochane zdrowie i życie. Otrzymałem leczenie immunoterapeutyczne w postaci tabletek. Pomogły do października 2016 roku. Potem druga linia leczenia, która trzymała chorobę w ryzach aż do czerwca 2018 r. W czerwcu 2018 roku nastąpiła progresja choroby. Mój stan zdrowia uległ pogorszeniu. Obecnie zbieram na bardzo kosztowny lek, który może powstrzymać chorobę i poprawić stan mojego zdrowia. Nigdy nikogo o nic nie prosiłem teraz niestety muszę, bo od tego zależy czy będę żył … a chcę żyć, cieszyć się każdym dniem. Patrzeć jak Córka dorasta i wiedzieć, że może liczyć też na swojego Tatusia!!!

 

Nowotwór w naszym kraju to wyrok, za granicą choroba przewlekła. Cały czas słyszymy, że innowacyjne terapie będą refundowane, ale kończy się to wszystko tylko na obietnicach.

Wiara czyni cuda i Ja wierze, że wszystko się uda!!!  Bardzo proszę o pomoc.  Serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom za wsparcie.

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA DANIELA:

zł  

  Język:  

lub

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 

tytułem FON-SUB-SKR -02