Ewa Suchecka

Nazywam się Ewa Suchecka. Mieszkam z Łowiczu. Mam 52 lata. W grudniu 2016 r. zachorowałam na raka jajnika. Zostałam poddana operacji w której wycięto mi jajniki i macicę, wyrostek robaczkowy, węzły chłonne i sieć większą. Poddano mnie półrocznej chemioterapii. W tym czasie zachorowałam na ciężką formę depresji z którą zmagam się do dnia dzisiejszego. Po skończonej chemii miałam około pół roku "spokoju". Rak powrócił. Zrobił przerzut w postaci licznych wszczepów dootrzewnowych. I znów chemia bardzo silna przez kolejne pół roku. Po badaniu PET wyszły kolejne zmiany na otrzewnej. Zostałam skierowana do profesora Jastrzębskiego w Gdańsku który specjalizuje się w operacjach HIPEC (hipertermia dootrzewnowa). Operacja "dała radę" na 2 miesiące. PET pokazał kolejne zmiany na otrzewnej. Leczę się w przechodni SALVE Medica w Łodzi u doktor Bryjak. Pani doktor podpowiedziała mi, że istnieje badanie MAINTRAC dzięki któremu można stwierdzić jaka chemia działa na konkretny nowotwór. W tym badaniu jedyna moja nadzieja. Obecnie utrzymuję się z renty przyznanej na 2 lata. Nie mam zdolności kredytowej i nikt też nie może lub nie chce mi pożyczyć tak dużej dla mnie sumy. Badanie kosztuje 14400 złotych. Bardzo proszę dobrych ludzi żeby dali mi choć okruszek nadziei, żebym dała radę stawić czoło ciężkiej chorobie. Za każdą przekazaną złotówkę składam serdeczne "Bóg zapłać"

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA EWY:

tytułem FON-SUB-SUC-01