Sylwia Bednarska

Mam na imię Sylwia, mam 35 lat. Moja historia z rakiem zaczęła się w 2016 roku gdy zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi. Po ciężkiej chemioterapii przeszłam operację całkowitej amputacji piersi prawej i węzłów  chłonnych. Następnie podano mnie serii naświetleń i kolejnej chemii oraz hormoterapii. Gdy już moje życie powoli się ustabilizowało w 2021 8 marca usłyszałam diagnozę o rozsiewie raka do obu płuc i obustronnie do wątroby...

Życie znów wywróciło mi się do góry nogami, przychodziły różne myśli do głowy i lęki, co  dalej. Choroba dużo mnie kosztuje zdrowia fizycznego i psychicznego z czym wiążą się duże wydatki.

Nie proszę o wiele liczy się każdy grosz, każda kwota pomoże mi w dalszej walce i leczeniu choroby która jest nieuleczalną ale jest możliwe zastopowanie rozwoju i dalsze życie z nią. Walczę i wierzę że jest "NADZIEJA" na lepsze jutro

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA SYLWII:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-BED-01