Warsztaty Akadamia Amgen!

2022-12-18
Akademia Amgen to warsztaty skierowane do organizacji pacjentów, służące wymianie doświadczeń i podejmowaniu działań zmierzających do poprawy sytuacji chorych w polskim systemie ochrony zdrowia. Poruszono tematy zgłoszone przez organizacje pacjentów. Jeden z nich bardzo istotny dla pacjentów, którzy czekają na nowe terapie to „Obwieszczenie o refundacji, a realna dostępność do terapii - jak skrócić ten czas?”

Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa - CentrumHematoonkologiczni Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma, Fundacja Per Humanus Amicus, Fundacja Łuszczycy i ŁZS, Fundacja Onkologiczna Nadzieja, Fundacja MY Pacjenci PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny Fundacja Carita im. Wiesławy Adamiec, Fundacja To Się Leczy Sekcja Raka Płuca Fundacji.