Pomóż wygrać z rakiem!

KRS 0000267297

Jak to jest zachorować? Jakie emocje targają człowiekiem w najtrudniejszych chwilach? Jak zmienia się percepcja rzeczywistości PO RAKU? 

Zobacz interaktywną opowieść o ludziach, którzy inspirują. Dziel się naszą kampanią na facebooku! 

 

 

Rak to nie tylko choroba ciała, chociaż od tego wszystko się zaczyna. Zatrzymujesz się, nie z własnej woli porzucasz całą swoją codzienność, stoisz pod ścianą bezbronny i osaczony.

Hej! To nie koniec, a początek. Właśnie zaczęła się Twoja podróż na drugą stronę lustra. Masz zadanie do wykonania, najważniejsze ze wszystkich do tej pory. To próba sił, życiowy test, walka wewnątrz siebie. Leczenie, złe samopoczucie, brak odporności – poradzisz sobie. Pamiętaj, że to wciąż ty, pamiętaj, że po drugiej stronie lustra czeka Twoje nowe odbicie.

Inspirują nas ludzie, którzy pokonali chorobę. Dla nas wygrana zaczyna się od przemiany. Rozumieć samego siebie i doceniać tu i teraz – to jest sedno sprawy i piękno, to nagroda dla każdego, kto walczy.

 

 

Landing page zrealizowany dzięki uprzejmości fOpen.pl fOpen

 

Jak przezakać 1,5%?

Wypełnij swoją deklarację podatkową wpisując KRS 0000267297 Fundacji Onkologicznej Nadzieja i przekaż 1,5% podatku na pomoc chorym na raka. Nasza Fundacja może działać tylko dzięki Tobie. W tym roku zróbmy razem jeszcze więcej!

 


Program do rozliczania PIT online - e-pity

 

3

Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP