Wanda Dębicka

Wanda Dębicka

Nazywam się Wanda Dębicka, mam 65 lat. Jestem pacjentem onkologicznym od 2011 roku, kiedy to stwierdzono u mnie raka szyjki macicy. Po operacji i radioterapii przez 5 lat byłam wolna od raka. W 2016 r. dzięki mammografii wykryto u mnie raka piersi. Poddałam się operacji, następnie chemio i radioterapii i przez prawie rok cieszyłam się życiem wraz z najbliższymi. Niestety, w 2017 r. pojawiła się wznowa w pochwie i zostałam poddana brachyterapii. Po brachyterapii wykonano badanie PET, które wykazało przerzuty do węzła chłonnego okołoaortalnego. W wyniku tego badania, zostałam poddana chemioterapii, po której węzły chłonne wróciły do normy. Jednak wznowa w pochwie została zlikwidowana dopiero w 2019 roku po naświetlaniu na oddziale brachyterapii.

W lutym 2020 r. zrobiłam badanie PET, które wykryło metabolicznie aktywne guzki w płucach oraz aktywne węzły chłonne śródpiersia. Jednak i tym razem się nie poddaję i walczę dalej. Zaproponowano mi badanie Maintrac, które pozwoli dobrać rodzaj chemii, która skutecznie zniszczy komórki rakowe.

Z własnej emerytury nie jestem w stanie pokryć kosztów związanych z leczeniem, dlatego będę wdzięczna i dziękuję za każdą ofiarowaną złotówkę

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA WANDY:

zł  

  Język:  
        

lub

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 

tytułem FON-SUB-DEB-01