Anna Obcowska

Mam 65 lat, jestem mamą dwóch córek i czworga wspaniałych wnuczków. Jestem emerytowanym nauczycielem biologii.

W pierwszych miesiącach 2019 roku wykryto u mnie nowotwór trzustki – z naciekami na pień trzewny, z brakiem możliwości leczenia operacyjnego. Lekarze dawali mi szanse przeżycia tylko kilku miesięcy.

Dzięki opiece wspaniałego lekarza onkologa dr Kasi, nie poddaję się, walczę i chcę żyć jak najdłużej dla mojej wspaniałej rodziny, uczniów i przyjaciół. Przeszłam skuteczne leczenie za pomocą  chemioterapii i radioterapii. Niestety w 2020 roku nastąpił nawrót choroby. Obecnie korzystam z różnych form leczenia, refundowanego i bardzo drogiego komercyjnego w czym w miarę możliwości wspiera mnie rodzina.

W przeszłości prowadziłam aktywny tryb życia. Uwielbiałam jazdy rowerem, narciarstwo, nordicwalking, podróże i piesze wędrówki. Teraz żyję przygodami bohaterów książkowych.

Jeżeli ktoś będzie chciał mnie wspomóc finansowo w walce z chorobą, będę ogromnie wdzięczna za wszelkie odpisy 1% z podatku lub dobrowolne wpłaty kierowane na moje subkonto.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ANNY:

tytułem FON-SUB-OBC-01