Małgorzata Karbownik

Mam na imię Małgosia mam 46 lat jestem szczęśliwa żona i mamą dwóch Wspaniałych synów.

W moim życiu wszystko się układało do listopada 2019roku. Byliśmy zdrowi, byłam zadowolona z pracy, a przede wszystkim dumna ze swoich wspaniałych synów którzy wspierają mnie w każdym momencie. Kocham ich najmocniej.

Szczęście  jednak nie trwa wiecznie, gdy usłyszałam diagnozę rak złośliwy z przerzutami do wątroby mj świąt się zawalił. Był to najgorszy dzień w moim życiu. Usłyszałam od lekarzy NIE WYLECZYMY PANI- POZOSTAJE TYLKO LECZENIE PALIATYWNE (utrzymujące przy życiu) moj świąt się załamał. Co ja powiem rodzinie, dzieciom. Przecież miałam tyle marzeń,  planów. Rodzina i przyjaciele byli przy mnie i dzięki Nim się nie poddałam . Osoby które mnie znają wiedzą że jestem "wojowniczką" i tak szybko się nie poddaję. TAK BARDZO CHCE ŻYĆ!

W styczniu 2020 przeszłam poważna operację usunięcia guza na esicy wraz z częścią jelita, od kwietnia chemia przeszłam już 17 cykli. Wszystko było na dobrej drodze, ale chorobą nie odpuszcza nie daje za wygraną. W grudniu 2020 badanie TK wykazało, że chemia przestała działać, guz się powiększył. Zaczynam wszystko od nowa w drugiej linii leczenia.

Chcę walczyć mam dla kogo żyć, chciałabym doczekać wnuków być dla nich kochającą babcią, spełniać się w nowych pasjach wędkowanie z mężem co bardzo mnie uspakaja.

Poza metodami konwencjonalnymi  wspomagam się również suplementami, oraz metodami alternatywnymi które w połączeniu z chemioterapią mogą zatrzymać lub cofnąć wszystkie zmiany.

Od stycznia podjęłam się kuracji komórkami macierzystymi. Jest to drogie leczenie kuracja trzymiesięczna wynosi 2800€.

Wszystkie te metody leczenia  nie są refundowane przez NFZ i wymagają dużego nakładu finansowego.
Dlatego proszę o wsparcie  w walce z chorobą i pomoc w pokryciu kosztów leczenia.

Proszę Was o przekazanie w tym roku 1 % podatku na moją osobę.

Liczy się każdą złotówka.

Dzięki Waszej pomocy będę mogła wrócić do zdrowia i dalej cieszyć się życiem z rodziną i przyjaciółmi.

Pozdrawiam Małgosia

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA MAŁGORZATY :

tytułem FON-SUB-KAR-01