Agata Cabańska

Nazywam się Agata Cabańska, mam 57 lat. Nigdy nie paliłam, nie piłam, starałam się odżywiać zdrowo i prowadziłam aktywny tryb życia. Cieszyłam się dobrym zdrowiem, aż do grudnia 2020 roku. Wtedy zaczęłam odczuwać nagłe, bardzo silne bóle kręgosłupa, uniemożliwiające mi normalne życie. Gdy kilka miesięcy później dostałam skierowanie do szpitala, okazało się, że przyczyną bólu była destrukcja kości. Dalsze badania wskazały, że mam w lewej piersi nowotwór złośliwy, który dał przerzuty na kości. Choroba postępowała błyskawicznie. Niedługo po świętach Wielkanocnych z dnia na dzień przestałam chodzić i zostałam w trybie pilnym przyjęta na oddział onkologii. Okazało się, że guz na kręgosłupie uciskał nerwy, odbierając mi czucie od pasa w dół i zagrażając mojemu życiu. Musiałam jak najszybciej poddać się leczeniu. Po pobycie w szpitalu i radioterapii wróciłam do domu i od tego czasu przyjmuję hormonoterapię. Cały czas opiekuje się mną rodzina. Mój mąż musiał zrezygnować z pracy, by pomóc mi w codziennej egzystencji. Obecnie utrzymujemy się z przyznanej mi renty. Lekarze nie dawali mi dużych szans na pokonanie choroby, ale wyniki najnowszych badań wskazują że guz w piersi zmniejszył się już o 1/3. Nie poddaję się! Chcę znowu być zdrowa!

Proszę o Wasze wsparcie, robię wszystko co w mojej mocy, żeby wygrać chorobą. Mam kochającego męża i kochającą córkę, czekam na wnuki i dla nich chcę żyć. Bardzo chcę się rehabilitować, by odzyskać władzę w nogach i móc chodzić o własnych siłach. Potrzebna mi rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA AGATY:

tytułem FON-SUB-CAB-01