Aleksandra Kostosz

Podaruj mi trochę życia

Od 6 lat życie moje podporządkowane zostało zmaganiu się z nowotworem złośliwym.

W tym czasie poddałam się czterem zabiegom operacyjnym, które jednak nie zakończyły się sukcesem gdyż za każdym razem nowotwór się wznawiał.

Obecnie badania kontrolne zdiagnozowały kolejną wznowę nowotworu a co gorsza stwierdzono przerzuty.

Pozostała mi obecnie jedynie możliwość leczenia lekami immunologicznymi.

Przeprowadziłam wymagane badania genetyczne, które taką możliwość potwierdziły.

W moim przypadku sytuacja jest jednak dodatkowo trudna, gdyż stwierdzony u mnie nowotwór jest rakiem jasnokomórkowym endometriozy.

Ten typ nowotworu występuje bardzo rzadko i żaden lek immunologiczny nie jest refundowany. Ceny takich leków, które samemu należy nabywać są niesamowicie wysokie, to kwoty kilkunastu tysięcy złotych co miesiąc, przewyższające możliwości normalnych ludzi.

Leczenie natomiast jest długotrwałe.

Dlatego proszę o pomoc, jeżeli ktoś może i chciałby mi pomóc.

Środki, które trafią na moje nazwisko w fundacji onkologicznej, fundacja może udostępnić mi tylko na ściśle określone cele związane jedynie z leczeniem onkologicznym.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA ALEKSANDRY:

PRZEKAŻ PRZEZ PAYPAL:

tytułem FON-SUB-KOS-03