Jak przekazać 1,5% podatku?

2024-03-18

Jak przekazać 1,5% podatku? Podpowiadamy!

Corocznie, każdy z nas ma możliwość wesprzeć wybraną organizację pożytku publicznego za pomocą 1,5% podatku dochodowego. To ważna decyzja, która może przynieść realną pomoc potrzebującym. Dziś chcemy przybliżyć Wam możliwość wsparcia Fundacji Onkologicznej Nadzieja!

Właśnie trwa okres rozliczeń podatkowych - przekazanie 1,5% nic nie kosztuje, a może zmienić wszystko!

Jak możesz pomóc nam działać?

1. Przekaż swoje 1,5% podatku! Proces jest niezwykle prosty:

• Wejdź na serwis podatki.gov.pl i wybierz Twój e-PIT.
    • Wypełnij formularz, a następnie na głównym ekranie zobaczysz informację o Organizacjach Pożytku Publicznego (OPP).
    • Jeśli robisz to po raz pierwszy, wybierz z listy numer KRS: 0000267297 i zatwierdź.
    • Jeśli chcesz zmienić OPP, kliknij „Zmieniam organizację”, wybierz KRS: 0000267297 i zatwierdź.
    • Możesz przekazać 1,5% ogólnie na rzecz Fundacji Onkologicznej Nadzieja lub bezpośrednio dla konkretnego podopiecznego, wpisując imię i nazwisko w polu "CEL SZCZEGÓŁOWY".
    • Zaakceptuj i wyślij zeznanie - to takie proste!

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Każda przekazana kwota pozwala nam kontynuować naszą misję i pomaga tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia w walce z chorobą.