Warsztaty dla podpiecznych Fundacji

2023-09-05

W dniach 1-3 września kolejny raz udało nam się zorganizować wyjazdowe warsztaty dla grupy podopiecznych Fundacji. Tym razem spędziliśmy wyjątkowy czas w gospodarstwie agroturystycznym Gołębnik położonym w okolicach Kazimierza Dolnego.

Podczas trzydniowych warsztatów mieliśmy czas nie tylko na integrację i pobyt w pięknym otoczeniu przyrody, ale przede wszystkim na wartościowe warsztaty. W harmonogram tegorocznych warsztatów wpisane były m.in.:
- wykład i panel dyskusyjny z onkodietetyczką Emilią Motacką,
- warsztaty z psychoonkolożką Mileną Dzienisiewicz nt. radzenia sobie z lękiem i zamartwianiem
- Qi Gong i praktyka ruchu - bloki warsztatowe prowadzone przez Elizą Kurowską.

Wszyscy uczestnicy tegorocznego spotkania byli zgodni, że był to bardzo udany wyjazd, który pozwolił skupić się na sobie, wyciszyć i spędzić czas w wyjątkowym gronie. Piękna okolica, wyjątkowy obiekt wraz z eko-basenem wśród naturalnej roślinności, sad jabłkowy na terenie gospodarstwa i przepyszna lokalna kuchnia - to wszystko sprawiło, że uczestnicy warsztatów wracali do domów z naładowanymi bateriami i w świetnych nastrojach.

Bardzo dziękujemy sponsorom, którzy okazali nam wsparcie, dzięki któremu wyjazd był możliwy: Bristol Myers Squibb, Roche Polska oraz MSD Polska.