Ewa Zapolska

Moja mama jest niezwykłą kobietą o wielkim, kochającym sercu, ma 67 lat. W 2009 r. przeszła raka piersi, miała obustronną mastektomię. W tym czasie poza leczeniem konwencjonalnym szukała wsparcia w metodach naturalnych, warsztatach psychoterapeutycznych, w tym zajęciach grupowych. Stała się inspiracją dla innych chorych – wspierała i doradzała kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji. Była i jest silną wojowniczką, gotową służyć pomocą innym o każdej porze. Ma też bardzo silny umysł, zdolny przenosić góry. W zeszłym roku choroba zaatakowała ponownie. Rak przerzucił się do płuc i kości. Mama się nie poddaje, choć ma zdecydowanie mniej siły niż poprzednim razem. Chemia powoli wyniszcza komórki rakowe, ale niestety zaczął cierpieć również jej cały organizm i znacznie dotkliwiej odczuwa skutki terapii.

Razem z mamą chciałybyśmy zebrać środki na terapie wspomagające chemię, w tym hipertermię, być może również na terapię w Niemczech. Wierzymy, że jeśli mama wyzdrowieje nadal będzie mogła wspierać osoby chorujące – służyć radą i opieką. Będziemy wdzięczne za każde wsparcie.
córka Anna

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA EWY:

tytułem FON-SUB-ZAP-01