Agata Hać

Szanowni Państwo,

mam na imię Agata, mam 49 lat. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi. Wykonano operację oszczędzającą raka piersi ( wynik histopatologiczny wykazał,  że jest to rak złośliwy hormonozależny HER2 +++ ). Przebyłam cykl chemioterapii, radioterapii oraz otrzymałam herceptynę. Po leczeniu wróciłam do pracy, czułam się dobrze, wydawało się że choroba została zażegnana. W 2015 zdiagnozowano u mnie guza w głowie. Przebyłam operację wycięcia guza i okazało się, że jest to przerzut nowotworowy. Przebyłam cykl naświetleń głowy, ale cały czas pojawiają się nowe ogniska. Po raz kolejny włączono chemioterapię, która nie dała rezultatów. Przebyłam trzykrotne naświetlenia Gamma Knife. W tej chwili moje leczenie na refundację zostało wyczerpane, zaproponowano mi lek, który nie jest refundowany w związku z tym proszę Państwa o wsparcie.

Z wyrazami szacunku,

Agata Hać

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA AGATY:

tytułem FON-SUB-HAC-01