Małgorzata Gzara

Małgorzata Gzara

Mam na imię Małgosia i jestem 71-letnia żoną, mamą, babcia oraz prababcią. W zeszłym roku  rozpoznano u mnie złośliwy nowotwór mózgu - całe moje życie legło w gruzach.

W bardzo krótkim czasie przeszłam operację stereotaktyczną, podczas której usunięto mi część guza. Niestety jak każda operacja i ta poniosła za sobą skutki uboczne zaniki pamięci i kłopot z komunikacja – afazja. Z osoby zajmującej się wszystkim w około sama teraz potrzebuję pomocy.  W obecnej chwili nie jestem w stanie funkcjonować samodzielnie.  Z powodu braku komunikacji odrzucono u mnie możliwość leczenia radioterapią. Chemioterapia nie przynosi zakładanych rezultatów.

Po operacji zalecano rehabilitacje logopedyczną, ale niestety to co proponuje NFZ (30 min w tygodniu), jest jak kropla w morzu w mojej sytuacji. W moim przypadku lekarz logopeda informuje, że 3 godz. w tygodniu jest opcja minimalną. Niestety z mojej emerytury nie stać mnie na dodatkowe płatne wizyty logopedyczne, a to dzięki nim miałabym możliwość leczenia radiologicznego.  Leki, które przyjmuję są refundowane przez NFZ, ale ich koszt i tak jest bardzo wysoki.

W związku z tym, zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku, bądź wpłaty finansowe na moje leczenie. Będę wdzięczna za każdą pomoc

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DLA MAŁGORZATY:

zł  

  Język:  

lub

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 

tytułem FON-SUB-GZA-01